Вітаємо переможців ІІ етапу (районних) Всеукраїнських олімпіад
учнів Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
за 2018-2019 н. р.
№ п/п | ПІБ учня | Клас | Предмет | Місце | Керівник |
1. | Борисовець Дмитро Васильович | 6-А | Математика | ІІІ | Кибукевич Марія Іванівна |
2. | Борисовець Роман Віталійович | 9 | ІКТ | ІІ | Кибукевич Василь Олексійович |
3. | Кибукевич Анна Василівна | 10 | ІКТ | І | Кибукевич Василь Олексійович |
Історія | І | Борисовець Богдан Іванович | |||
Українська мова | І | Рябущиць Світлана Дмитрівна | |||
Конкурс знавців української мови імені П. Яцика | І | Рябущиць Світлана Дмитрівна | |||
Англійська мова | ІІ | Борисовець Іван Наумович | |||
Географія | ІІ | Кибукевич Світлана Олексіївна | |||
4. | Кибукевич Катерина Петрівна | 8 | Географія | ІІ | Кибукевич Світлана Олексіївна |
Фізика | ІІ | Кибукевич Марія Іванівна | |||
5. | Кулакевич Аліна Віталіївна | 11 | Конкурс знавців української мови імені П. Яцика | ІІІ | Колодич Мирослава Савівна |
Конкурс знавців української мови імені Т. Шевченка | ІІІ | Колодич Мирослава Савівна | |||
6. | Кулакевич Анна Леонідівна | 11 | Трудове навчання | ІІІ | Мисюкевич Тетяна Тимофіївна |
7. | Кулакевич Наталія Володимирівна | 11 | Англійська мова | ІІІ | Борисовець Іван Наумович |
Географія | ІІІ | Кибукевич Світлана Олексіївна | |||
ІКТ | ІІІ | Баланович Антоніна Василівна |
Призери районних олімпіад
2016-2017 н. р.
№ | ПІБ учня | Клас | Предмет | Місце | ПІБ вчителя |
1. | Кибукевич Надія Миколаївна | 10 | Українська мова | І | Борисовець Л. І. |
2. | Жуковська Катерина Леонідівна | 11 | Українська мова | І | Рябущиць С. Д. |
3. | Кибукевич Надія Миколаївна | 10 | Географія | І | Кибукевич С. О. |
4. | Кибукевич Надія Миколаївна | 10 | Фізика | ІІ | Кибукевич М. І. |
5. | Кибукевич Анна Василівна | 8 | Українська мова | ІІ | Рябущиць С. Д. |
6. | Ковалевич Марія Петрівна | 10 | Історія | ІІ | Борисовець Б. І. |
7. | Кибукевич Надія Миколаївна | 10 | Інформаційні технології | ІІ | Міцькевич О. В. |
8. | Кибукевич Анна Василівна | 8 | Географія | ІІ | Кибукевич С. О. |
9. | Борисовець Олександра Станіславівна | 9-А | Біологія | ІІ | Кибукевич Ю. І. |
10. | Кибукевич Анна Василівна | 8 | Історія | ІІІ | Борисовець Б. І. |
11. | Кулакевич Наталія Володимирівна | 9-А | Історія | ІІІ | Борисовець Б. І. |
12. | Жуковська Катерина Леонідівна | 11 | Історія | ІІІ | Борисовець Б. І. |
13. | Кибукевич Анна Василівна | 8 | Англійська мова | ІІІ | Борисовець І. Н. |
14. | Кибукевич Анна Василівна | 8 | Інформаційні технології | ІІІ | Міцькевич О. В. |
15. | Борисовець Олександра Станіславівна | 9-А | Географія | ІІІ | Кибукевич С. О. |
16. | Кибукевич Надія Миколаївна | 10 | Біологія | ІІІ | Колодич Г. С. |
17. | Кулакевич Анна Леонідівна | 9-Б | Трудове навчання | ІІІ | Мисюкевич Т. Т. |
18. | Кибукевич Надія Миколаївна | 10 | Правознавство | ІІІ | Борисовець Б. І. |
19. | Кулакевич Катерина Михайлівна | 9-А | Математика | ІІІ | Смик А. В. |
20. | Кибукевич Надія Миколаївна | 10 | Математика | ІІІ | Кулакевич Л. В. |
21. | Жуковська Катерина Леонідівна | 11 | Математика | ІІІ | Кибукевич М. І. |
Призери районних конкурсів
2016-2017 н. р.
№ | ПІБ учня | Клас | Конкурс | Місце | ПІБ вчителя |
1. | Мисюкевич Мирослава Миколаївна | 6 | «Поліські пересмішники» | І (район) ІІ (область) | Рябущиць С.Д. |
2. | Кибукевич Анна Василівна | 8 | «Перло многоцінне» | ІІ | Рябущиць С. Д. |
3. | Кибукевич Анна Василівна | 8 | «Вірю в майбутнє твоє, Батьківщино!» | ІІ | Рябущиць С. Д. |
4. | Кибукевич Анна Василівна | 8 | «Космічні фантазія» | І (район) І (область) | Рябущиць С. Д. |
5. | Жуковська Катерина Леонідівна | 11 | Мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка | ІІ | Рябущиць С. Д. |
6. | Жуковська Катерина Леонідівна | 11 | Конкурс знавців рідної мови ім. П.Яцика | ІІ | Рябущиць С. Д. |
7. | Кибукевич Надія Миколаївна | 10 | Конкурс знавців рідної мови ім. П.Яцика | І | Борисовець Л.І. |
8. | Зразковий фольклорний гурт «Полісяночка» | Етно-фестиваль «Вифліємська зірка» | ІІ | Степанча Н.І. | |
9. | Кулакевич Марія Володимирівна | 11 | Фестиваль «Поліська Січ» | ІІ | Степанча Н.І. |
10. | Кулакевич Марія Володимирівна | 11 | «Юна зірка» | ІІ | Степанча Н.І. |
11. | Гуртківці «Волейбол» | 9-11 | Змагання з валейболу | ІІІ | Даруда І.І. |
12. | Агітбригада «Без поворотів» | 9 | «Юні інспектори руху» | ІІ | Кибукевич Ю.І. |
Жуковська Катерина Леонідівна
2016 рік - виборола ІІІ місце у обласному етапі, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, секція - психологія
Науковий керівник - Коханевич Ірина Вікторівна
Рябущиць Валерій Борисович
2015 рік - переможець обласного конкурсу "Поліські пересмішники" та лауреат всеукраїнського конкурсу "Посміхнемось щиро Вишні!"
Науковий керівник - Рябущиць Світлана Дмитрівна
Зразковий гурт "Полісяночка"
2015 рік - перможець обласного конкурсу "Вифлеємська зірка!"
Науковий керівник - Степанча Наалія Іванівна
Коментарi