Вітаємо переможців ІІ етапу (районних) Всеукраїнських олімпіад

учнів Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

за 2018-2019 н. р.

№ п/п ПІБ учня Клас Предмет Місце Керівник
1. Борисовець Дмитро Васильович 6-А Математика ІІІ Кибукевич Марія Іванівна
2. Борисовець Роман Віталійович 9 ІКТ ІІ Кибукевич Василь Олексійович
3. Кибукевич Анна Василівна 10 ІКТ І Кибукевич Василь Олексійович
Історія І Борисовець Богдан Іванович
Українська мова І Рябущиць Світлана Дмитрівна
Конкурс знавців української мови імені П. Яцика І Рябущиць Світлана Дмитрівна
Англійська мова ІІ Борисовець Іван Наумович
Географія ІІ Кибукевич Світлана Олексіївна
4. Кибукевич Катерина Петрівна 8 Географія ІІ Кибукевич Світлана Олексіївна
Фізика ІІ Кибукевич Марія Іванівна
5. Кулакевич Аліна Віталіївна 11 Конкурс знавців української мови імені П. Яцика ІІІ Колодич Мирослава Савівна
Конкурс знавців української мови імені Т. Шевченка ІІІ Колодич Мирослава Савівна
6. Кулакевич Анна Леонідівна 11 Трудове навчання ІІІ Мисюкевич Тетяна Тимофіївна
7. Кулакевич Наталія Володимирівна 11 Англійська мова ІІІ Борисовець Іван Наумович
Географія ІІІ Кибукевич Світлана Олексіївна
ІКТ ІІІ Баланович Антоніна Василівна

Призери районних олімпіад

2016-2017 н. р.

ПІБ учня Клас Предмет Місце ПІБ вчителя
1. Кибукевич Надія Миколаївна 10 Українська мова І Борисовець Л. І.
2. Жуковська Катерина Леонідівна 11 Українська мова І Рябущиць С. Д.
3. Кибукевич Надія Миколаївна 10 Географія І Кибукевич С. О.
4. Кибукевич Надія Миколаївна 10 Фізика ІІ Кибукевич М. І.
5. Кибукевич Анна Василівна 8 Українська мова ІІ Рябущиць С. Д.
6. Ковалевич Марія Петрівна 10 Історія ІІ Борисовець Б. І.
7. Кибукевич Надія Миколаївна 10 Інформаційні технології ІІ Міцькевич О. В.
8. Кибукевич Анна Василівна 8 Географія ІІ Кибукевич С. О.
9. Борисовець Олександра Станіславівна 9-А Біологія ІІ Кибукевич Ю. І.
10. Кибукевич Анна Василівна 8 Історія ІІІ Борисовець Б. І.
11. Кулакевич Наталія Володимирівна 9-А Історія ІІІ Борисовець Б. І.
12. Жуковська Катерина Леонідівна 11 Історія ІІІ Борисовець Б. І.
13. Кибукевич Анна Василівна 8 Англійська мова ІІІ Борисовець І. Н.
14. Кибукевич Анна Василівна 8 Інформаційні технології ІІІ Міцькевич О. В.
15. Борисовець Олександра Станіславівна 9-А Географія ІІІ Кибукевич С. О.
16. Кибукевич Надія Миколаївна 10 Біологія ІІІ Колодич Г. С.
17. Кулакевич Анна Леонідівна 9-Б Трудове навчання ІІІ Мисюкевич Т. Т.
18. Кибукевич Надія Миколаївна 10 Правознавство ІІІ Борисовець Б. І.
19. Кулакевич Катерина Михайлівна 9-А Математика ІІІ Смик А. В.
20. Кибукевич Надія Миколаївна 10 Математика ІІІ Кулакевич Л. В.
21. Жуковська Катерина Леонідівна 11 Математика ІІІ Кибукевич М. І.

Призери районних конкурсів

2016-2017 н. р.

ПІБ учня Клас Конкурс Місце ПІБ вчителя
1. Мисюкевич Мирослава Миколаївна 6 «Поліські пересмішники» І (район) ІІ (область) Рябущиць С.Д.
2. Кибукевич Анна Василівна 8 «Перло многоцінне» ІІ Рябущиць С. Д.
3. Кибукевич Анна Василівна 8 «Вірю в майбутнє твоє, Батьківщино!» ІІ Рябущиць С. Д.
4. Кибукевич Анна Василівна 8 «Космічні фантазія» І (район) І (область) Рябущиць С. Д.
5. Жуковська Катерина Леонідівна 11 Мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка ІІ Рябущиць С. Д.
6. Жуковська Катерина Леонідівна 11 Конкурс знавців рідної мови ім. П.Яцика ІІ Рябущиць С. Д.
7. Кибукевич Надія Миколаївна 10 Конкурс знавців рідної мови ім. П.Яцика І Борисовець Л.І.
8. Зразковий фольклорний гурт «Полісяночка» Етно-фестиваль «Вифліємська зірка» ІІ Степанча Н.І.
9. Кулакевич Марія Володимирівна 11 Фестиваль «Поліська Січ» ІІ Степанча Н.І.
10. Кулакевич Марія Володимирівна 11 «Юна зірка» ІІ Степанча Н.І.
11. Гуртківці «Волейбол» 9-11 Змагання з валейболу ІІІ Даруда І.І.
12. Агітбригада «Без поворотів» 9 «Юні інспектори руху» ІІ Кибукевич Ю.І.

Жуковська Катерина Леонідівна

/Files/photogallery/732/5feiQj0RLx8.jpg

2016 рік - виборола ІІІ місце у обласному етапі, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, секція - психологія

Науковий керівник - Коханевич Ірина Вікторівна

Рябущиць Валерій Борисович

/Files/photogallery/732/HQbawaNwt9o.jpg

2015 рік - переможець обласного конкурсу "Поліські пересмішники" та лауреат всеукраїнського конкурсу "Посміхнемось щиро Вишні!"

Науковий керівник - Рябущиць Світлана Дмитрівна

Зразковий гурт "Полісяночка"

/Files/photogallery/732/DSC08725.JPG

2015 рік - перможець обласного конкурсу "Вифлеємська зірка!"

Науковий керівник - Степанча Наалія Іванівна

Кiлькiсть переглядiв: 288

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.