План роботи

тижня української мови та літературного читання

у початкових класах

Понеділок

1. Ознайомлення з планом роботи предметного тижня.

2. Вікторина «Світ загадок» (1-Б клас)

Вівторок

1. Виставка малюнків –ілюстрацій до прочитаних творів. (2-4 класи)

2. Конкурс стіннівок про мову. (2-4 класи)

3. Вікторина « У світі казки чарівної» (1-А клас)

Середа

1. Виразне читання напам′ять творів українських письменників. (1-4 кл.)

2. Конкурс знавців загадок, прислів’їв, приказок. (1-4 класи)

3. Конкурс учнів на кращу вишиванку та вишиту річ. (1-4 класи)

4. Конкурс юних казкарів. Інсценізація казки «Курочка ряба» (2-А клас)

Четвер

1. Свято «Мово моя солов′ їна!» (2-Б клас)

2. Найліпша інсценізація творів українських письменників.(2-4клас)

П′ятниця

1. Турнір знавців української мови серед учнів 4-их класів. (4-А, 4-Б клас)

2. Підбиття підсумків, нагородження переможців конкурсів грамотами.

3. Свято казки (3 клас)

Звіт

проведення предметного тижня

української мови та літературного читання

у початкових класах

З 20.02.по 24.02 2017 навчального року традиційнопроходив в нашій школі Тиждень української мови та літературного читання у початкових класах . Найрізноманітніші заходи тривають упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, класні години тощо. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить цікавою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

20 лютого, понеділок, учні 1-4 класів з класними керівниками вишикувалися на урочисту лінійку.

Голова М/О початкових класів, Степанча Н.І., ознайомила всіх присутніх з планом роботи тижня української мови та літературного читання. Учні 3-4 класів підготували вірші про нашу українську мову.

21 лютого – вівторок, було відзначено Міжнародний день рідної мови. Одним із заходів у рамках Тижня української мови стала конкурсна виставка стіннівок, присвячених українській мові. Найкращими стіннівками журі відмітило учнів 4-А класу «Рідна мова калинова...» та 4-Б класу – «Мова моя солов′їна». Також були проведені класними керівниками 1-4 класів цікаві уроки про скарби рідного слова та класні години.

Були вивішені малюнки-ілюстрації до прочитаних творів – участь взяли всі учні 1-4 класів.

1-А клас, класний керівник Кулакевич Л.П., провели вікторину «У світі казки чарівної».

1-Б клас, класний керівник, Колодич А.Г., - проведена вікторина «Світ загадок». Було створено 4 команди:

-«Буран» - 16 балів, І місце;

- «Кролики» - 15 балів – ІІ місце.;

- «Капітошка» - 15 балів –ІІ місце;

- «Кабани» - 13 балів, ІІІ місце.

22 лютого, середа – виразне читання напам′ять творів українських письменників:

Журі визначили самих кращих декламаторів серед учнів 3-4 класів:

- Коханевич Максим – 3 клас;

- Рошко Іван – 3 клас;

- Колодич Аня – 3 клас.

- Коханевич Назар – 4-А клас»

- Кулакевич Євгенія – 4-А клас;

- Кибукевич Аліна А.– 4-А клас;

- Кибукевич Аліна І.– 4-А клас;

- Колодич Едуард – 4-Б клас;

- Борисовець Сніжана -4-Б клас;

В цей день був проведений конкурс юних казкарів. Цікавою та захоплюючою пройшла інсценізація казки «Курочка ряба» на новий лад у виконанні учнів 2-А класу, класний керівник Борисовець Г. А. Неперевершеними були - «Дід» – виконавці Борисовець Павлик та «Баба» – Кибукевич Ольга. Глядачам дуже сподобалося виконання головних ролей цими учнями. Всі весело сміялися і радо аплодували.

Цікаво проходив конкурс знавців загадок, прислів’їв, приказок. В ньому були активними всі учні 1-4 класів.

23 лютого – четвер, проведено свято «Мово моя солов′ їна!» учнями 2-Б класу, класний керівник Кулакевич І. А. Діти розказували вірші та співали пісні про рідну мову.

Проходив конкурс на кращу вишиванку та вишиту річ. Всі учні 1-4 класів зі своїми класними керівниками були одягнені в вишиванки. Журі визнали найкрасивішими та чарівнішими всіх учнів початкових класів.

24 лютого, п′ятниця -цікавим і захоплюючим був турнір знавців української мови серед учнів 4-А та 4-Б класів на тему «Солов′їна, барвінкова

українська рідна мова» на чолі з класними керівниками Степанча Н.І. та Борисовець К.С. Як і годиться, все було по-справжньому: коротенька прелюдія: вступне слово, умови змагання та його особливості, представлення журі, а далі – запекла боротьба…

Цікаві завдання надихали учасників на справжні подвиги. У підсумку, всі були задоволені і з піднесеним настроєм. Журі винесло свій вердикт – нагородили всіх учасників турніру дипломами за активну участь у турнірі. Команда 4-Б класу - «Розумники» та команда 4-А класу- «Грамотійки» привітали одна одну і заспівали пісню про рідну мову. Захід був дійсно пізнавальним, веселим, незвичним, учням сподобалось, а це - головне. Отже, мети досягнуто.

Завершальним акордом свята в Блажівській ЗОШ І-ІІІ ступенів стало урочисте закриття Тижня української мови та літературного читання в початкових класах. Пролунали теплі й щирі слова про рідну мову, мелодійні пісні у виконанні учнів1-4 класів . Зі словами вдячності за підтримку і розуміння до глядачів звернулася заступник директора з НВР Борисовець Н.Т., яка висловила надію на те, що такі заходи будуть і надалі проводитись у нашій школі, а учасників ставатиме все більше. У рамках закриття відбулася й церемонія нагородження переможців різних конкурсів, змагань грамотами та солодкими призами. Ними стали учні 1-4 класів, кожен з яких так чи інакше долучився до проведення заходів.

Кiлькiсть переглядiв: 90

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.