Блажівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

«Мала академія наук учнівської молоді»

Рівненське обласне територіальне відділення МАН України

Відділення хімії та біології

Секція «Психологія»

«Вплив релігійної приналежності на спілкування»

/Files/images/HDb4Tt07P2k.jpg

Автор: Жуковська Катерина Леонідівна учениця 10 класу Блажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Науковий керівник: Борисовець Ірина Вікторівна заступник директора з виховної роботи

Проблема дослідження особливостей впливу релігійної приналежності на особливості спілкування є надзвичайно актуальною з огляду на те, що релігія виступає як соціальний інститут, в якому формується особистість, вона є системою соціальних норм, ролей, стандартів поведінки, духовних цінностей, які починають засвоюватися ще у дитячому віці і залежать від спілкування з дорослими. Заповіді, що містяться в духовних текстах, можуть організовувати, спрямовувати і контролювати діяльність людей .

Предмет дослідження: ставлення до спілкування залежно від релігійної приналежності.

Релігія всіляко сприяє спілкуванню, реалізовуючи комунікативну функцію. Яка надає здатність релігії впливати на процес спілкування віруючих, їх соціалізацію, передавання і засвоєння інформації та формувати між ними духовні зв'язки. Вона спрямована на забезпечення спілкування віруючих з Богом (молитва, інші культові дії) і між собою (під час богослужіння тощо). Комунікативна функціяреалізується в процесі взаємного спілкування віруючих. Засобами спілкування є різні релігійні дійства, колективні моління тощо. Релігійна комунікація охоплює різні процеси взаємодії: спілкування, соціалізацію, передавання релігійного досвіду, розвиток зв'язків між окремими віруючими, між віруючими і релігійною громадою, духовенством, між релігійними організаціями різного віросповідання. Вона передбачає передавання, обмін інформацією, її засвоєння, оцінювання, що сприяє інтеграції (об'єднанню) чи дезінтеграції (роз'єднанню) релігійних груп.

Мета дослідження: вивчити вплив релігійної приналежності на установки у спілкуванні.

Релігія всіляко сприяє спілкуванню, реалізовуючи комунікативну функцію. Комунікативна функція— здатність релігії впливати на процес спілкування віруючих, їх соціалізацію, передавання і засвоєння інформації та формувати між ними духовні зв'язки.

Результатом дослідження є висновок, що релігійна приналежність впливає на особливості спілкування особистості.


Блажівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

«Мала академія наук учнівської молоді»

Рівненське обласне територіальне відділення МАН України

Відділення комп’ютерних наук

Секція «Internet-технологій та web-дизайну »

«Розробка та адміністрування інтернет-сайту Блажівської ЗОШ»

/Files/images/zXPDipJaNoc.jpg

Автор:

Кибукевич Надія Миколаївна,

учениця 9 класу

Блажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Рокитнівської районної ради

Науковий керівник:

Борисовець Ольга Віталіївна,

вчитель інформатики

Розвиток Інтернет-технологій послужив поштовхом до появи нової вітки в Інтернеті – Інтернет-форумів. Почали з'являтися сайти, і навіть цілі портали, на яких люди зі всіх куточків планети можуть спілкуватися, отримувати відповіді на будь-які питання і, навіть, укладати ділові операції.

Також в наш час стає поширеним створення електронних освітніх ресурсів. Уходять у минуле ті часи, коли для того, щоб дізнатися якусь необхідну інформацію потрібно завітати до освітнього закладу. В час НІТ достатньо всього мати персональний комп’ютер, підключення до глобальної мережі Інтернет та адресу сайта, щоб, не виходячи з дому, отримати всі відповіді на питання.

На сьогоднішній день практично кожна організація має власний веб-сайт. В умовах використання сучасних інформаційних технологій – це необхідний чинник існування, що дозволяє розширити поле рекламної діяльності і привернути тим самим додаткових клієнтів.

Предмет дослідження: програмні засобидля реалізації та розміщення сайту в мережі Інтернет.

Мета дослідження: розробка web-сайту та його створення на прикладі Блажівської ЗОШ.

Результатом дослідження є отримання повнофункціонального веб-сайту, готового до застосування і дієздатного, за допомогою якого користувачі зможуть отримувати необхідну інформацію про школу та навчання в Блажівській ЗОШ.

Кiлькiсть переглядiв: 568

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.