Літній мовний табір Еnglish Summer Camp «Smile»

/Files/images/20180531_112808.jpg

/Files/images/20180530_111201.jpg

/Files/images/20180531_115629.jpg

/Files/images/20180605_104442.jpg

/Files/images/20180605_112328.jpg

/Files/images/20180605_112334.jpg

Звіт про роботу літнього мовного табору
в Блажівській ЗОШ І-ІІІ ступенів


Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, протягом двох тижнів з 28 травня по 08 червня 2018 року на базі Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано роботу літнього мовного табору відпочинку з денним перебуванням English Summer Camp «Smile», метою якого було створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Створення літнього табору з іноземних мов мало на меті забезпечення якісного навчання дітей іноземним мовам. Табір покликаний спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отриманих протягом навчального року. У таборі діти мали можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо).

Літній мовний табір проводився під час канікул, коли школярі потребують відпочинку. Саме тому основна мета мовного табору була зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти самостійній підготовці вдома.

Задачі:

•створити умови для здобуття дітьми необхідних мовних навичок;

•допомогти дітям непомітно подолати мовний бар'єр;

•надати можливість удосконалити свою розмовну мову;

•поєднати навчання із захоплюючим відпочинком;

•сприяти формуванню позитивної мотивації для подальшого удосконалення англійської мови.

Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору: виховання культури спілкування, прагнення до спілкування англійською мовою, висловлення власних думок та поглядів англійською мовою, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями з теми, які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами у англомовному середовищі.

У мовному таборі перебувало 35 дітей – це переважно учні початкової та середньої школи. Роботу табору організовували вчителі англійської мови Коханевич Л.В., Борисовець І.Н., Вежичанін Н.С. Була складена програма роботи. Діти ознайомились з режимом роботи мовного табору, були проведені ігри, під час яких учні обрали собі англійські імена, повторили англійський алфавіт, вчилися складали словосполучення та речення,
Робота літнього мовного табору була спланована за тематичними днями. Завдяки чому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови. Табір було розташовано у кабінеті англійської мови, та кабінеті інформатики, який оснащено комп’ютерами з мережею Інтернет, мультимедійним проектором.

Слід відзначити насичену й цікаву програму, яку ретельно готували вчителі. Були проведені такі заходи: "Вікриття табору", "Веселі кухарі", гра "Відгадай країну", круглий стіл "Визначні місця Лондона", "The talent Show", "гра-вікторина "Як святкують дні народження в англомовних країнах", конкурс "Англійські прислів'я та приказки", конкурс малюнків "Моя країна Земля". Учні читали вірші, казки, розгадували кросворди грали в ігри та співали пісні.

Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті.

У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Ігри навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному.

Закриття табірної зміни відбулося у вигляді фінального концерту, на якому діти показали все, чому навчилися.

Висновок: Зважаючи на те, що наразі доступ до сучасних та цікавих мовних таборів, через їх ексклюзивність, а також через обмежену фінансову можливість батьків, має дуже вузьке коло дітей, такий шкільний проект є доступним для багатьох бажаючих, незалежно від рівня володіння мовою. Літній мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому. Поставлені завдання були виконані в результаті злагодженої роботи вчителів і дітей. Вся виховна діяльність в мовному таборі була організована відповідно до плану роботи на кожен день, учні отримали практичні навички в застосуванні англійської мови, навички роботи у команді та групах. Діти поділились думками та планами щодо нових проектів та видів діяльності, які б вони бажали мати наступного разу. Ігри навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному. Учні використовували мову як інструмент та мали можливість відчути наскільки вона корисна та гнучка. Наш літній мовний табір дав можливість дітям весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому, та показав дітям, що вивчення мови - це легко і просто.

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.