ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ШКОЛІ

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у школі було проведено «Тиждень англійської мови». Молодші школярі були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.

Тиждень розпочався з робочої лінійки, на якій вчитель англійської мови ознайомила учнів школи із планом проведення та завданнями тижня.

У цей день також пройшов конкурс на кращу газету St. Valentine’s Day.

Також була організована виставка валентинок, в якій учні проявили себе справжніми художниками..

Команди учнів 3-х класів перевіряли знання в інтелектуальній розважальній програмі Quiz show «My leisure time». Змагалися команди Rainbow та Sun. Перемогу здобула команда Rainbow. Діти старанно виконували завдання та щиро раділи маленьким перемогам під час виконання завдань. Але як і в кожному конкурсі були переможці і переможені. Учні показали гарні знання та зацікавленість предметом.

Завершився тиждень змаганням «Crosswords» and «Riddles».

Переможці нагороджені грамотами, а учасники подяками на підсумковй лінійці.

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Good luck!!!

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.