Повернутися до звичайного режиму

«Прощавай, перший клас!»

/Files/images/DSCN1951.JPG
Організатор:
Вчитель початкових класів Степанча Н.І.
Дата початку:
28.05
Дата завершення:
28.05
Час початку:
11:50
Час завершення:
12:30
Місце проведення заходу:
Блажівська ЗОШ 1-А клас
Опис:

Ось майже і закінчився навчальний рік для першокласників Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Щоб підвести підсумки навчання, класний керівник 1-А класу Степанча Н.І. провела урочистий урок-свято «Прощавай, перший клас!». На урок були запрошені батьки учнів, інспектор відділу освіти Кибукевич В.О., завуч школи Борисовець Н.Т., вчителі початкових класів.

Урок розпочався без присутності винуватців свята, коли вчитель запитала всіх присутніх, на уроці когось не вистачає… Хто до школи спішить? Уроки хто вчить? Хто хоче на світі все знать?...Всі відповіли – школярі. Під веселу музику зайшли святково одягнені, з веселим настроєм першачки. Вони пригадали, коли несміливо мами за руки привели вперше до школи, і де навчилися читати, писати, співати, танцювати. Наталія Іванівна підготувала ряд завдань з читання, математики, рідної мови, які висвітлювалися на екрані мультимедійного проектора. Учні ділилися на групи, в пари, працювали колективно, індивідуально, залучали батьків до активної праці, всі завдання виконані були навідмінно і з задоволенням. На уроці були використані різні форми роботи .

На кінець уроку вчитель підвела підсумки роботи першого класу і нагородила учнів дипломами за навчання у 1 класі, а батьків – подяками, з якими був тісний взаємозв'язок протягом навчального року. Всі з захопленням, з посмішкою на обличчі переглянули фільм «Наш клас». Класний керівник провела з першокласниками, в присутності батьків, інструктаж з техніки безпеки та охорони здоров'я під час літніх канікул і першокласники заспівали пісеньку «Канікули».

Урок-свято пройшов чудово, всі були задоволені і веселі.