Славимо Великдень!!!

/Files/images/DSCN4634.JPG
Організатор:
Художній керівник Блажівської ЗОШ
Дата початку:
12.04
Дата завершення:
12.04
Час початку:
11:10
Час завершення:
11:40
Місце проведення заходу:
Храм Пресвятої Богородиці с. Блажове
Опис:

Славимо Великдень

Весна… . З її приходом все пробуджується у природі. На землю приходять радісні, веселі свята. Одним із найбільших світлих і радісних православних свят є свято Христового Воскресіння – Великдень. Великдень! Сама назва вказує на те, що це не звичайний, а великий день. Величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічні людські цінності. Воскресіння Ісуса Христа дає нам змогу перемогти духовну смерть і жити новим повнокровним життям.

Воскресіння Господнє в усі часи давало людям наснагу вірити і любити, прощати. Щоб зупинити зло, нам треба перемінитися самим, бо саме з нас спитається: «А що ти зробив?». У цей день кожному треба примиритися з ближнім, відкрити свою душу вогником добра та милосердя.

У перший день великого чудового Великоднього свята в селі Блажове в храмі Святої Покрови, зібрались дорослі і малі на святкове богослужіння. Після літургії настоятель храму священник Василій привітав усіх прихожан зі святом і надав привітальне слово учасникам Зразкового фольклорного колективу «Полісяночка» Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В церкві всі із захопленням слухали вітальні пасхальні вірші та пісні, в яких звучали слова «Христос Воскрес!» з відповіддю «Воістину Воскрес!». На кінець урочистого дійства отець Василій красно подякував і подарував всім учасникам невеличкі гостинці – Великодні крашанки та солодощі.

Художній керівник Степанча Н.І.

/Files/images/DSCN4643.JPG