Майстер-клас по виготовленю валентинок

/Files/images/clip_image001.jpg
Організатор:
Бібілотекар Коханевич Ю.А.
Дата початку:
14.02
Дата завершення:
14.02
Час початку:
15:00
Час завершення:
16:00
Місце проведення заходу:
Бібліотека Блажівської ЗОШ
Опис:

Наближається саме ніжне і зворушливе свято закоханих - день Святого Валентина. У цей день обов’язковим подарунком є валентинка. Напередодні свята в магазинах з’являється величезна безліч різноманітних сувенірів та листівок. Що ж таке валентинка і звідки вона прийшла до нас?!

Найдавнішій відомій валентинці близько 500 років, вона зберігається в Британській бібліотеці і являє собою лист закоханої дівчини нареченому.

Спочатку валентинки виготовлялися вручну з кольорового паперу, фарб або кольорового чорнила. Кожен намагався зробити свою валентинку особливою і непровторною. І лише на початку 1800-х років з’явилися фабрики, які стали випускати перші чорно-білі валентинки. Це започаткувало масовий випуск листівок.

Але не дивлячись на великий асортимент вітальних листівок, найкращими завжди вважалися валентинки, зроблені своїми руками .

Тому на передодні свята всіх закоханих читачі ПШБ с.Блажове зібралися на майстер-клас по виготовленню валентинок власноруч.

Після невеличкого екскурсу в історію створення листівок, ми взялися за створення своїх шедеврів.

Робота кипіла протягом декількох годин. Кожен намагався втілити свою фантазію, зробити валентинку особливою, неповторною. І в нас це вийшло!

Кожна дитяча робота була прекрасна по своєму.

Також ми створили дерево читацьких сердець. На яке кожен бажаючий може повісити своє символічне признання в коханні до книги, читання чи бібліотеки

Дорогі друзі, прийміть щирі вітання з Днем Закоханих від читачів ПШБ с.Блажове!!!!

Бібліотекар ПШБ с.Блажове Юля Коханевич

/Files/images/clip_image002.jpg